Notifications!

Reklamy Zde

MP3 na přání Zde

Pravidla pro SB Zde

Chceš spřátelit? Klikni Zde

blog byl vytořen 20.8. 2009

Klikni a dozwíš se wíc

Prosíme Vás, NEKOPÍRUJTE naše články! Jsou námi vytvořené. Zabere nám to spoustu času!

POZASTAVENO!


Missy Elliot - Info

22. srpna 2009 v 23:29 | Angel Twins |  Missy Eliot
Upravit základní údajePovolání:Rapperka
Věk: 38
Datum narození: 1. 07. 1971
Místo narození: Portsmouth,Virginie, USA
Znamení:Rak
Výška:167 cm


Missy Elliot (Melissa Arnetle Elliott) se na narodila 1.července 1971 v americkém státě Virginie.Je to afroamerická zpěvačka,raperka a textařka. MISSY byla původně známá jako MISSY "MISDEMEANOR" ELLIOTT. Od roku 2003 byla už jednoduše MISSY ELIOTT. V letech 1980 MISSY, LA SHAWN, SHELLMAN, CHONITA COLEMAN a RADIAH SCOTT tvořili formaci R&B skupiny SISTA. MISSY ELLIOTT je jedna z nejlepších ženských HIPHOPOVÝCH SUPERSTAR.

Není zas až takovou novinkou, že se Missy po vzoru například Jennifer Lopez,Jay-Z nebo Eminema zapojila do navrhování oblečení a svoji tvář propůjčila nové módní kolekci Respekt Me. Zaměřila se především na doplňky a obuv. Spojení s firmou Adidas není žádné překvapení. Už dříve jsme mohli ve videoklipech od Missy Elliott (ty mimochodem sbírají jedno ocenění za druhým) vidět logo značky. Módní kolekce by měla být slušivou kombinací pouličního stylu a moderních trendů, které můžeme v hip-hopu zahlédnout. Missy se zaměřila především na dívky a to i ty plnoštíhlé. Nevím, ale kdykoli slyším, že nějaká hvězda podepsala smlouvu s nadnárodní společností, přijde mi to jako skvělý reklamní a mediální tah, nikoli jako způsob, kterým by se chtěl umělec realizovat.

Oděvní řada je rozdělena na tři kolekce: BASS LINE, RHYTHM a REMIX. Každá kolekce se skládá z doplňků, bot a oblečení. Na žádné z věcí nechybí typické znaky Adidasu, přesto je vidět, že se Missy na navrhování aktivně podílela. Člověk ani nemusí sledovat a vnímat styl této rapperky. Je to prostě ona. Zástupci Adidasu prohlásili, že si nemohli přát lepšího partnera.

Aby toho nebylo málo, můžete dodat na respectu i svému mobilnímu telefonu. Je opravdu vidět, že jak Adidas tak Missy nebere spolupráci na lehkou míru a snaží se z toho všeho vymáčknout maximum. Internetová prezentace se snaží kolem kolekce vytvořit komunitu lidí, kteří budou hrdí na to, že mohou nosit právě toto oblečení. K dispozici je hudební/video přehrávač, wallpapery na počítač a multimediální obsah zdarma pro mobilní telefony.

Missy se svým oblečením Respect dostala i do ČR. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama