Notifications!

Reklamy Zde

MP3 na přání Zde

Pravidla pro SB Zde

Chceš spřátelit? Klikni Zde

blog byl vytořen 20.8. 2009

Klikni a dozwíš se wíc

Prosíme Vás, NEKOPÍRUJTE naše články! Jsou námi vytvořené. Zabere nám to spoustu času!

POZASTAVENO!


Nevada Tan - Info

22. srpna 2009 v 20:54 | Angel Twins |  Nevada Tan

Nevada Tan

Německá, hudební skupina která vznikla v Hamburgu v roce 2005. Skupinu tvoří celkem 6 kluků věkového průměru 18-20 let.Jejich hudba je přirovnávána ke skupině Linkin Park, je to vlastně směsice rocku a rapu. Vše zpívají v němčině. Kapelu Nevada Tan tvoří Franky
(19,zpěv); T:mo (20,rap,kytara); David (18,kytara); Linke (19,kytara,bas); Jan (18,DJ); Juri (20,bicí). 1.11.2006 se kapela Nevada Tan stala předkapelou skupiny Killerpilze .

Devátého března vyšel jejich singl "So wie Du" a třícátého jejich debutové CD. Jako pilotní singl se označuje písnička "Revolution".
Jejich další singl se jmenuje Vorbei.
V srpnu vyšel nový singl Neustart.

Po dlouhém očekávání mly Nevada Tan konečně koncert v ČR. (26.9.2007) Sice to nebylo nic velkého, hrály v musicbaru Futurum, ale všechny fanoušky to jistě potěšilo.

Chystá se nové cd Nevada tan. na něm najdeme hiti jako třeba Immer noch da, Jeder, Du schweigst. Linke který hraje na kytaru, začíná zpívat, nazpíval už hromadu hitů, některé hity s druhým kytaristou z Nevada tan Davidem, hiti Linkeho pěvecké dráhy jsoiu třeba: Heal in time, no to morrow, Capricorn, No hero, Falling, Get home. Jedna z Linkeho a Davidovo písní se jmenuje Tear away Cover.

Puvodni název Nevada Tan vznikl z Japonska podle 11ti leté dívenky která zavraždila svou kamaradku.A na to právě navázali kluci dali jsi toto jmeno ne proto aby oslavovali něčí smrt ale aby poukázali na zlo ktere je vsude kolem nas .Konflikt mezi skupinou a jejich producenty začal už před nějakou dobou. Svoje songy sice si psaly sami, ale na 1. album se všechny nedostaly. Některé songy museliy být přeměněny, protože se to producentům nezdálo vhodné. Na druhém album toho kluci už měly dost a vypověděly jim smlouvu, jenže tam stojí že nemůžou už používat dále jméno Nevada tan a tak se kluci vrátily ke svému starému jménu Pan!k!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama