Notifications!

Reklamy Zde

MP3 na přání Zde

Pravidla pro SB Zde

Chceš spřátelit? Klikni Zde

blog byl vytořen 20.8. 2009

Klikni a dozwíš se wíc

Prosíme Vás, NEKOPÍRUJTE naše články! Jsou námi vytvořené. Zabere nám to spoustu času!

POZASTAVENO!


Tokio Hotel - Info

22. srpna 2009 v 15:27 | Angel Twins |  Tokio Hotel
Kluci pocházejí ze sousedního Německa a jsou čtyři - Bill, Tom, Gustav a George. Nejdřív zpívali samotní Bill a Tom, ale jednou se na jejich konzert šli mrknout Gustav a George, líbilo se jim jak kluci zpívají, dali se dohromady a vznikl Devilish. Pak to, ale chtělo změnu a dali si jméno Tokio Hotel. Tento název odůvodnili tak, že TOKIO- město a HOTEL- že furt cestují, tak jsou ubytování v hotelech. Už několik měsíců je na světě jejich CD Schrei z kterého je i pilotní píseň Durch den Monsun (Monzunem). Natočili k němu klip. Další singl je Schrei a je to taková vyřvávačka. Bill ho má prý nejradši protože je to jaká si komunikace s publikem při konzertech. A to možná nevíte, že Tom se dal taky na zpěv, nebo alespoň zatím nazpíval singl Schwarz.

Něco o Billovi:


Bill Kaulitz se narodil v Lipsku. Je vůdčí osobností skupiny Tokio Hotel a má o deset minut starší dvojče Toma, který hraje ve skupině na elektrickou kytaru. Bill žije se svojí matkou Simone a nevlastním otcem Gordonem Trümprem v Loitsche, kousek od hlavního města Saska-Anhaltska - Magdeburgu, ale je stále se skupinou na cestách. Navštěvoval gymnázium Kurfürst Joachim Friedrich Gymnasium, ale v současné době má Bill společně s Tomem maturitu za sebou.

Z předmětu měl rád němčinu a výtvarnou výchovu, naopak nesnášel fyziku, matematiku a tělesnou výchovu. Jeho poznávacím znamením jsou (většinou černě,nebo kombinace bíločerně) nalakované nehty, piercing v jazyku a obočí, tetování na šíji (logo skupiny),na břiše (hvězdu) , na levém předloktí (nápis freiheit 89)a na pravím boku "Nikdy nepřestaneme křičet,vracíme se ke kořenům"(německy).


Něco o Tomovi:

Tom Kaulitz se narodil roku 1989 v Lipsku a je kytaristou skupiny Tokio Hotel Má o deset minut mladší dvojče Billa, který je zároveň zpěvákem a vůdčí osobností Tokio Hotel,
Na kytaru hraje již od svých devíti let a největší strach má z hádek s Billem, protože je nejdůležitějším člověkem v jeho životě. Tom hraje na kytaru již od svých devíti let. Ve škole má rád etiku a sociologii, naopak nesnáší matematiku a fyziku. Jeho poznávací znamení jsou piercing na levé straně rtu a dredy. Mezi jeho zálibi patří graffiti, holky a pařby.

Něco o Georgovi:

Georg Listing se narodil roku 1987 v německém Halle. Od roku 2001 je členem skupiny Tokio Hotel,
ve které hraje na baskytaru (učil se na ni hrát v hudební škole). Georg nejraději nosí trička takových skupin, jakými jsou Guns N'Roses.Mezi jeho záliby patří kromě hudby také tanec. Georg je rebelský a odvážný, ale zároveň také velmi milý a otevřený.


Něco o Gustovi:

Gustav Schäfer se narodil v roce 1988 v Magdeburgu. Ve skupině Tokio Hotel hraje na bicí s čímž začal již ve svých pěti letech. Gustav je "šašek skupiny", ale zároveň nejvíc přemýšlí. Navštěvuje gymnázium a jeho poznávacím znamením jsou kšiltovky. Mezi jeho záliby patří kromě hudby např. jízda na kole.


Pár fotek kluků:)


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama